شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده کلی عدس اردبیل عمده مغان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید عدس اردبیلعرضه مستقیم عدس اردبیل عمده مغان

عدس از محبوب ترین و پر خاصیت ترین حبوبات است که ایران و شهر اردبیل را می توان قطب پرورش آن دانست. فروشنده کلی عدس اردبیل عمده مغان، عرضه مستقیم عدس را بر عهده دارد و همین امر سبب شده تا میزان مشتریان این فروشگاه روز به روز بیشتر شود. تولید عدس اردبیل کاملا به روش ارگانیک بوده و همین امر سبب شده تا از سراسر جهان، خواهان این محصول سالم و مغذی باشند.

فروشنده کلی عدس اردبیل عمده مغان

فرآیند تولید عدس اردبیل

فرآیند تولید عدس اردبیل در اردبیل که قطب تولید عدس در ایران می باشد، از اولیل فصل بهار کار کاشت دانه های عدس آغاز می گردد. این دانه ها در خاک های مرطوبی که از زمستان رطوبت را در خود نگه داشته اند به خوبی رشد خواهد کرد.

عدس ها نسبت به سایر حبوبات نسبت به شوری خاک مقاوم نیز هستند و بنابراین در خاکی با ph 5 الی 9 کاشته می شوند.

زمین باید برای کاشت آماده شود و بدین منظور خاک یک یا دو بار شخم می خورد و این کار سبب افزایش جریان هوا، حفظ رطوبت خاک و از بین رفتن علف های هرز می شود و بنابراین جوانه زنی گیاه سرعت می یابد.

به طور کل پس از آماده شدن زمین، به دو روش سنتی و مکانیزه می توان اقدام به کاشت بذر کرد. چون در اردبیل کاشت عدس به عنوان یک شغل تجاری قلمداد می شود، روش مکانیزه پر کاربرد نیز می باشد.

در این روش بار اول زمین در عمق حدود 40 سانت و در دور بعدی در عمق 15 سانت توسط دستگاه شخم زده می شود. پس از آن سنگ و کلوخ های سطح خاک توسط دیسک برداشته شده و سطح خاک یکدست و هموار می گردد.

بعد از این مرحله بذر ها به وسیله دستگاه در عمق 5 سانتی خاک کاشته می شود. بعد از رشد به مرحله آبیاری می رسد. عدس در زمان گلدهی نیاز به آبیاری منظم دارد و باید خاک همیشه مرطوب باشد.

پس از رسیدن به اندازه کافی موقع برداشت محصول می شود که آن هم به وسیله دستگاه های مکانیزه انجام می گیرد و سپس راهی بازار می گردد.

عرضه مستقیم عدس اردبیل عمده مغان

عرضه مستقیم عدس اردبیل عمده مغان عرضه مستقیم عدس اردبیل عمده مغان توسط شرکتی معتبر و معروف انجام می گیرد. این مرکز به صورت مستقیم و بدون واسطه با خریداران عمده در ارتباط می باشد و محصولات را با نازل ترین قیمت ممکن به فروش می رساند.

این محصولات سالانه بخش عظیمی از صادرات اردبیل را در بر می گیرد و در کنار سایر محصولات این شهر راهی بازار های خارجی نیز می گردد.

محمد مهتابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید