شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع لپه درشت صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع لپه صادراتیبازار صادرات لپه درشت

لپه، از جمله حبوبات پر مصرف به شمار می رود. آن را به روش های گوناگونی تولید می نمایند و از سویی شاهد فروش انواع لپه درشت صادراتی به اشکال مختلف هستیم. گفتنی است که صادرات لپه به کشورهای متفاوتی انجام می شود و بازار خوبی هم دارد. در ادامه شما را بیشتر با این محصول آشنا کرده و بهترین فرآورده را معرفی می کنیم.

فروش انواع لپه درشت صادراتی

کیفیت انواع لپه صادراتی

کیفیت انواع لپه صادراتی از حبوبات مختلف به ویژه نخود، لپه را تولید می کنند. البته به هر کدام از حبوباتی که دو نیم شده باشند، این واژه را به کار می ‌برند؛ ولی مسئله اصلی، این است که فرآورده را از دو نیم نمودن نخودهای ریز به دست می آورند. از این موضوعات که بگذریم، می خواهیم در این بخش، کیفیت انواع لپه صادراتی را مورد بررسی قرار دهیم.

بدون شک، کالاهایی که به کشورهای مختلف ارسال می شوند، باید مرغوب باشند. اما درجه یک بودن آنان به چه مسائلی مربوط است؟ به این نکاتی که در زیر می آوریم، توجه نمایید:

  • لپه های صادراتی بایستی سالم باشند. یعنی خود محصول به قطعات ریز، تبدیل نشد‌ه باشد.
  • کرم خوردگی در آنان دیده نشود.
  • هیچ نوع خس و خاشاکی در محصول وجود نداشته باشد.
  • تازه باشند. بوی نا و کهنگی ندهند.
  • سایزشان نیز درشت باشد.
  • رنگ شفافی داشته باشند.
  • سورت‌ شده باشند که مسئله بسیار مهمی در این عرصه است.

این ها کلیات موضوع بود و بیشتر شرکت های صادراتی نیز به این مسائل توجه جدی دارند. در هر حال، اگر شما هم تجارت این فرآورده را انجام می دهید، ما در ادامه به معرفی بهترین عرضه کننده می پردازیم. پس همچنان ما را همراهی کنید.

بازار صادرات لپه درشت

بازار صادرات لپه درشت بدون شک، حبوبات فروش بسیار خوبی دارند. به همین ترتیب، اگر نگاهی به بازار صادرات لپه درشت داشته باشیم، می بینیم که فرآورده مشتریان متعددی در سراسر جهان دارد. بد نیست مطلع باشید که هم اکنون شرکت های بازرگانی، اغلب کالای خود را به کشورهای همسایه ارسال می نمایند.

در کل، این محصولات را به صورت فله ای که در کیسه های بزرگ جای داده می شوند و بسته های کوچک به فروش می رسانند. وزن های هر بسته می تواند متفاوت نیز باشد. درست مانند همین لپه هایی که ما در بازار داخلی شاهد عرضه آنان هستیم.

صادرات کالا به شکل عمده انجام می شود و طبعاً مشتریان محصول هم خرید کلی را در دستور کار خود قرار می دهند. دلیل این موضوع، بیشتر هزینه های پایین و همینطور سفارش نوع با کیفیت لپه است. روی هم رفته، این فرآورده خواص زیادی داشته و به همین دلیل در غذاهای مختلفی به کار گرفته می شود و فروش بالایی دارد. 

محمد مهتابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید