شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید فروش عدس دشت مغان ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عدس دشت مغان:  ارزش غذایی عدس دشت مغان:هر آنچه در مورد کیفیت و تشخیص عدس دشت مغان باید دانست:تست نمونه عدس ایرانی دشت مغان:برداشت عدس نو دشت مغان در نیمه دوم خرداد۹۹:چرا باید عدس دشت مغان را بخریم:
عدس دشت مغان

مجموعه رنگین دانه مرکز اصلی خرید و فروش انواع عدس دشت مغان را با قیمت عالی و مستقیم از کشاورزان خدمت مشتریان عرضه می دارد.

عدس دشت مغان

عدس دشت مغان: 

دشت مغان اردبیل قطب تولید عدس خوش پخت و خوش طعم در ایران می باشد استان اردبیل و دشت مغان همه ساله ۳۰ هزار هکتار از اراضی مستعد استان زیر کشت عدس می رود و نزدیک به ۱۸ هزار تن برداشت هر ساله عدس در اردبیل می باشد.

که در این سه دشت

اردبیل

مشکین شهر

دشت مغان

این ظرفیت برداشت عدس را هر ساله دارا می باشد.

این مجموعه و بازرگانی رنگین دانه مرکز اصلی خرید انواع عدس ایرانی مستقیم از کشاورزان این محصول است و خدمت مشتریان و خریداران این محصول عرضه می کنیم.

که جهت هرگونه سفارش و سوالات خود کافی است با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

عدس دشت مغان

ارزش غذایی عدس دشت مغان:

قطعا وقتی مادر و یا همسر شما عدس پلویی پخته باشند پخت آن و طعمش از چند متری مشخص است و بسیار ارزش غذایی ،طعم و مزه بالاتری نسبت به عدس های خارجی دارد چون عدس های خارجی نه طمع دارد نه مزه و نه ارزش غذایی دارد.

ما در بازرگانی رنگین دانه فروش انواع عدس ایرانی و دشت مغان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده و برای سفارش به شما پیشنهاد می دهیم و تمام تلاشمان ان است که قدم هامان را در راه تولید کشورمان انجام دهیم.

هر آنچه در مورد کیفیت و تشخیص عدس دشت مغان باید دانست:

عدس وقتی از ساقه اش جدا می شود با یک رطوبت خاصی جدا می شود و هرچه که زمانش بیشتر می شود این رطوبتش کمتر می شه و تا پایان برداشت سال بعد این رنگش را از دست نمی دهد.ولی وقتی سال اول عدس تمام می شود دیگه عدس برداشت شده میره تو سال دوم یعنی اصطلاحا عدس میره تو سال دوم یعنی عدس مونده می شود و شروع می کند به سمت کبودی رفتن و اصطلاحا دو پوست می شود و اگر یک دونه عدس را برداری و با انگشت آن را بمالی پوستش جدا می شود ولی شاید رنگش را خیلی از دست نداده،چون در سال اول بوده و برداشت شده و اگر پوستش جدا شد مطمئن باش عدس امسال نیست.

ولی بعضی از عدسها پوستش کنده می شود و هم رنگش بصورت بنفش در می آید این نوع عدس دیگه ۲ الی ۳ سال از زمان برداشتش می گذره و باید با دقت بیشتری مرحله خرید را انجام دهید و اما بازرگانی رنگین دانه این موضوع کیفیت و تشخیص را برای شما مشتریان عزیز راحت کرده انواع عدس ایرانی و دشت مغان را که نمایندگی آن را در شهرستان های اردبیل و دشت مغان دارد به دست شما می رساند جهت سفارش با این مجموعه تماس بگیرید.

تست نمونه عدس ایرانی دشت مغان:

به این صورت است که یک خورده عدس می ریزیم داخل آب و روی شعله گاز قرار می دهیم تا اینکه به مدت ۳۰ الی ۴۰ دقیقه در حال جوشیدن باشد و وقتی این زمان گذشت چند دانه از عدسها را برداشته و تست می کنیم که چقدر آن پخته و چقدرش له شده و چقدرش سفت است اگر به چنین حالتی برخوردیم اون عدس را خریداری نمی کنیم و این نکته بسیار مهم در هنگام خرید انواع عدس های ایرانی می باشد.

عدس دشت مغان

برداشت عدس نو دشت مغان در نیمه دوم خرداد۹۹:

به یاری خداوند و تمام تلاش کشاورزان این منطقه و به دلیل بارندگی های خوب امسال عدس نو در نیمه دوم خرداد ۹۹ بصورت انبوه برداشت خواهد شد مشتریان عزیزی که تمایل به سفارش عدس نو و با تناژ بالا را در دشت مغان دارد با شماره هایی که در این صحفه مشاهده می کنید تماس حاصل فرمایید و ویژگی های خوبی که برداشت امسال عدس نسبت به سال های گذشته دارد به دلیل بارندگی های خوب عدس امسال بسیار درشت تر و با کیفیت تر خواهد بود.

چرا باید عدس دشت مغان را بخریم:

با توجه به شعار سال جهش تولید کشاورزان عزیز بر این باورند که امسال را با گامی بلند تری نسبت به چرخه تولید حبوبات در کشور برداریم و با توکل به خداوند شهرستان های استان اردبیل در زمینه کشت انواع عدس با کیفیت این گام بلند را برداشته تا ارائه خدمات خوب خود را به مشتریان عزیز ارائه دهد و مجموعه بزرگ رنگین دانه در این هدف بزرگ گام بلندی را در عرصه تولید داخل برداشته است و حمایت از تولید داخل را هم از شما مشتریان و خریداران عزیز ارائه می دهد.

جهت سفارش انواع عدس ایرانی دشت مغان تماس بگیرید.

عدس دشت مغان

محمد مهتابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید