شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش عمده نخود کرمانشاه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کرمانشاه قطب نخود کشورشناخت انواع نخود کرمانشاه۱)نخود لشکری:۲)نخود فلافلی:۳)نخود سه خان:۴)نخود دو خان:۵)نخود تک خان:مرکز پخش عمده نخود کرمانشاه:
پخش عمده نخود

مرکز پخش عمده نخود کرمانشاه بصورت کلی و جزئی محصولات خود را در سراسر کشور با هدف کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند.برای اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید.

پخش عمده نخود

کرمانشاه قطب نخود کشور

نخود در استان کرمانشاه به دو صورت پاییزه یا مکانیزه و بهاره یا   سنتی کشت می شود.
این استان هم از نظر عملکرد در واحد سطح و هم از نظر سطح زیر کشت در جایگاه نخست ایران قرار دارد و نیمی از نخود کشور در استان کرمانشاه تولید می شود، که از کیفیت و ویژگی های خاص و خوبی برخوردار است.

 بسته به کیفیت نخود کرمانشاه در سایز بندی های مختلف به فروش می رسد .
که از سایز۴ میلی متر شروع شده و تا سایز۱۰ میلی متر بازار هزینه می شود که در ادامه در مورد سایز نخودها بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

شناخت انواع نخود کرمانشاه

۱)نخود لشکری:

نخودی که برداشت آن از روی زمین انجام شده است و بسته به درشتی آن هرچه بیشتر باشد از کیفیت بهتری و قیمت متفاوت تری برخوردار می شود.

۲)نخود فلافلی:

نخودی است که از نامش مشخص است برای فلافل استفاده می شود و سایزی که برای این نخود استفاده می شود معمولا ریزترین سایز نخود است که دارای کیفیتی مناسب می باشد و اون هم سایز های ۴ و ۵ و۶ میلیمتر است و به تناسب ۴و ۵و یا ۵و ۶ میلی متر هم جز نخود فلافلی است و می شود استفاده کرد که خروجی بهتری هم دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

۳)نخود سه خان:

به نخودی گفته می شود که ترکیبی از سایز های۷ و۸ و۹ میلی متر باشد و درصد آن بطور معمول ۵۰ تا ۶۰ درصد سایز ۸ میلی مترو مابقی سایز ۷و۹ میلیمتر می باشد. به این ترکیب نخود واقعی سه خان می گوییم ولی ترکیب مختلفی در بازار است و بسته به درصد های آن قیمت پایین تری دارد.

۴)نخود دو خان:

نخودی است که ترکیبی از سایز های ۸و۹ میلی متر است و زمانی که این دو سایز با هم ترکیب شوند اصطلاحا می گوییم نخود دو خان.

۵)نخود تک خان:

دسته آخری که برای نخود وجود دارد نخود تک خان است با سایز ۱۰ میلی متر است و بسته به سال زارعی که کشاورزان دارند در وضعیت بهتری از نخود به وجود می آید که به ۱۰ میلی متر هم می رسد ولی حجم کمی از نخود را به خودش اختصاص می دهد       

خوب تا الان انواع نخودها و درجه بندی آنها را شناختیم لازم به ذکر است که مشتریان عزیز باید به دقت برای خریدشان بسته به سایز نخودها بررسی و قیمتها را جویا شوند.

که مجموعه رنگین دانه به شما کمک خواهد کرد که نخودی با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد برای مشاوره و نخود واقعی و اصل کرمانشاه با مرکز پخش عمده نخود این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پخش عمده نخود

مرکز پخش عمده نخود کرمانشاه:

مجموعه رنگین دانه این افتخار را دارد بدون واسطه و مستقیم از کشاورز انواع نخود اصل کرمانشاه را بصورت عمده در سراسر ایران پخش کند و بدست مشتریان عزیز برساند.

 برای سفارش انواع نخود کرمانشاه می توان از مراکز پخش عمده اقدام کنید و جهت مشاوره و خرید با مدیر فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.


جهت خرید و فروش نخود کرمانشاه و انواع حبوبات با ما در تماس باشید

مدیر فروش:محمد مهتابی

شماره تلفن همراه:۰۹۰۵۶۵۱۸۷۹۵-۰۹۰۱۷۱۵۹۱۶۹

آدرس اینستاگرام:hobobat_rangindane

آدرس جمیل:Mohamadmahtab2018@gmail.com

 محمد مهتابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید