شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده عدس سبز اردبیل ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقویت معده با مصرف مداوم عدس سبزمراکز خرید عدس سبز اردبیل ریز

عدس سبز اردبیل یکی از نمونه های باکیفیت و پرطرفدار عدس می باشد که در اردبیل تهیه و تولید می گردد و پس از آن این محصول با ارزش توسط پخش کننده عدس سبز اردبیل در نمونه های درشت و ریز تقسیم بندی شده  و به سراسر ایران ارسال خواهد شد.

پخش کننده عدس سبز اردبیل ریز

تقویت معده با مصرف مداوم عدس سبز

تقویت معده با مصرف مداوم عدس سبز

عدس سبز یکی از گونه های عدس می باشد که ظاهر آن گرد و نسبتا درشت بوده و دارای رنگ سبز مایل به زرد می باشد و در واقع این دانه گیاهی، سرشار از پروتئین، انواع فیبر، اسید آمینه های مختلف، ویتامین های گوناگون به ویژه ویتامین b، مواد معدنی هم چون آهن، کلسیم و فسفر و سایر مواد مفید برای بدن خواهد بود و نکته جالب این جاست که عدس سبز بر اساس نظر متخصصین طب سنتی طبیعتی گرم و خشک داشته و پوست و دانه عدس اثرات متضاد یکدیگر را از خود نشان می دهند و یا به عبارتی پوست آن گرم و خودش قابض است و یا پوست آن ملین و خودش ضد اسهال می باشد.

از این رو دانشمندان آن را به عنوان غذای کامل شناخته اند که برای بدن و به خصوص تقویت و عملکرد هر چه بهتر دستگاه گوارش و معده بسیار مفید خواهد بود. به طوری که پزشکان در رژیم های غذایی به مصرف مداوم عدس سبز در وعده های غذایی بسیار توصیه نموده اند. در واقع عدس سبز به دلیل فیبر فراوانی که دارد، به تنهایی و یا به همراه مواد غذایی دیگر در راستای تقویت معده موثر می باشد. به عنوان مثال می توان عدس را به خوبی پخت و با سرکه میل کرد و ترکیب این دو منجر به تقویت معده شده و هم چنین مشکل داشتن گاز معده هم بر طرف خواهد شد. هم چنین مصرف آرد عدس بو داده که به آن سویق عدس هم گفته می شود، نقش بسزایی در تقویت و عملکرد معده دارد.

در ضمن عدس از جمله مواد غذایی است که دارای دو نوع فیبر قابل جذب و غیر قابل جذب بوده که فیبر قابل جذب آن، در داخل دستگاه گوارش خاصیتی ژله ای از خود نشان داده و منجر به تقویت معده و دستگاه گوارش خواهد شد.

مراکز خرید عدس سبز اردبیل ریز

مراکز خرید عدس سبز اردبیل ریز

عدس از جمله حبوبات پرطرفداری می باشد که در نمونه های مختلف و کیفیت های متفاوتی تولید می گردد، اما در میان نمونه های تولید شده، عدس سبز اردبیل بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است و از ویژگی این عدس باید گفت که در کوتاه ترین زمان و به صورت یکنواخت تمام دانه های ریز عدس پخته خواهد شد.

بنابراین عدس سبز اردبیل ریز از نمونه های با کیفیت عدس بوده که می توان آن را از مراکز خرید عدس سبز تهیه نمود.

محمد مهتابی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی دونه دونه شما را به خرید بهترین محصولات حبوبات (نخود، لوبیاها، عدس، لپه، ماش و…) دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید